Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lilith

Telefon numarası : + 86 13472640466

Naber : +8613472640466

Free call
Üretim hattı

Shanghai Qipang Industrial Co., Ltd.

Shanghai Qipang Industrial Co., Ltd., cilalı çubuklar ve kablo çubuklarının profesyonel bir üreticisidir.Kunshan Huaqiao Uluslararası Kalkınma Bölgesi'nde yer almaktadır.Fabrika güçlü teknik güce ve güçlü bağımsız gelişime sahiptir. Ürün tasarımı makul ve performans mükemmel.Fabrika on yıldan fazla bir süredir sürekli olarak güncellenmektedir.Bu yıl, üçüncü nesil alüminyum alaşımlı malzemeyi üretmek için Alman teknolojisi ve teknolojisini tanıttı.Performans daha mükemmel ve model daha güzel. 

 

Üretim atölyesinin haddeleme halkası travers ünitesi fotoğrafı:

 

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Şirketin ana ürünleri tel düzenleme, I-disk sarma makinesi, geri sarma makinesi, tel toplama ve bırakma makinesi, doğrultucu, hidrolik doğrultma ve kesme makinesidir.Boru doğrultma ve kesme makinesi, çap ölçme aleti, kıvılcım makinesi / elektrik deşarjı işleme, sayaç sayacı, kulak kemeri makinesi vb.

 

Bobin sarma makinesi üretim atölyesinin fotoğrafı:

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

 

Üretim atölyesinin tel doğrultma makinesi fotoğrafı:

 

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6

 

Gösterilecek ambalaj:                                           

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 7

 

OEM / ODM

Shanghai Qipang Industrial Co, ltd profesyonel üreticisi cilalı çubuklar ve kablolar.Anting Town, Şanghay Auto City yer almaktadır.Fabrika güçlü teknik gücü ve güçlü bağımsız geliştirme vardır. Ürün tasarımı makul ve performans mükemmel.Fabrika on yıldan fazla bir süredir sürekli olarak güncellenmektedir.Bu yıl, üçüncü nesil alüminyum alaşımlı malzemeyi üretmek için Alman teknolojisini ve teknolojisini tanıttı.Performans daha mükemmel ve model daha güzel. Yüksek hassasiyetli, kademesiz hız ayarı, anlık geri vites, yüksek hızlı çalışma, iyi montaj ve sökülmesi kolay, fabrika: iş için "kalite odaklı, önce kredi, önce müşteri", sağlam bir satış ağının kurulması Hızlı ve rahat hizmetleri ile müşterilerine sunmak için, ürünler yıllardır çin'de lider konumda olmuştur, biz sıcak karşılama yeni ve eski müşterilere birlikte çalışmak için daha iyi bir gelecek yaratmak.

2. ana iş kapsamı: ana iş kapsamı: gp15-60 tipi optik çubuk kablo aranjör --- vardır (bir tip serisi kablo düzenleyici, b tipi serisi kablo düzenleyici, c tipi serisi kablo düzenleyici, üç çubuk hattı kablo düzenleyici, Paralel çubuk kablo, çizimlere göre ısmarlama kablo, demir kabuk kablosu, alüminyum tel birleştirici 630 büyük kare yay kiriş makinesi. Kablo düzenleme aksesuarları - kurşun çerçeve, tel varil, seramik tanıtım, kılavuz ray, denge rayı, geri vites kolu, hareketli kol, burulma yayı, sıkıştırma yayı, dönen şaft, kutu kablo düzenleme için özel rulman - özel rulman, V tipi Rulmanlar, Z6003 Z6005 Z6007 Z6009 Z6010 Z6011 Z6012 Z6013 Z6014 ve diğer modeller. Kablo Adaptörü ---- Sayaç, Düzleştirici, Metre, Motor Gücü

3. Esas olarak tel ve kablo endüstrisi, tel çekme ekipmanları, metal ürünler, tekstil endüstrisi, kasa, plastik torbalar, damla sulama kemerleri, tel halatlar, elektronik ürünler, taşıyıcı bantlar, güç kabloları, iletişim kabloları, optik kablo ürünleri. . . . .

4. uluslararası ileri kalite kontrol ve üretim teknolojisi Benimsenmesi, CNC işleme ve montaj hattı operasyon, şu anda dünyanın en büyük üreticisi cilalı çubuklar ve en yüksek üretim ve satış hacmi ile filmaşin. Aynı zamanda 400/500/630 büyük kare yaylı kiriş makinesi ve 1000/1250 kablo makinesi üretmektedir. MH serisi varil geri çekme makinesi firmamız benzersiz ve yaygın otomobil tel ve kaynak teli endüstrisinde kullanılır. CQJ serisi ilmek makineleri, tel ve kablo endüstrisindeki çoğu üretici tarafından kullanılmaktadır. İmalatçılar için özel olarak tasarlanmış çeşitli geri çekilebilir ve geri sarma ekipmanları, endüstri tarafından övülmüştür. Ürünlerin doğruluğunu artırmak için şirket, işleme merkezleri gibi çok sayıda CNC ekipmanı kullanıyor.Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, ürünlerini piyasada daha rekabetçi hale getiren yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve yüksek maliyet performansı özelliklerine sahiptir. Şirketin ürünleri fikri mülkiyet teknolojisi patent bir dizi var ve kazandı "Çin tel ve kablo sanayi ekipmanları kullanıcı kalitesi güvenilir ürün sabit üretim belgesi" ve "çin tel ve kablo sanayi ekipmanları kullanıcı kalitesi güvenilir ürünler" ve diğer fahri sertifikalar.

5. şirket shanghai birçok müşteri güvenini kazandı, jiangsu, zhejiang, Guangdong, Shandong ve Hebei.Şirketimiz ile bir yıl boyunca uzun vadeli istikrarlı bir sözleşme imzalamıştır.

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Shanghai Qi Pang Industrial Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

Ar-Ge

Temelde tel ve kablo endüstrisi, tel çekme ekipmanları, metal ürünler, tekstil endüstrisi, kasa, plastik torbalar, damla sulama kemerleri, tel halatlar, elektronik ürünler, taşıyıcı bantlar, güç kabloları, iletişim kabloları, optik kablo ürünleri. . . . .

Uluslararası ileri kalite kontrol ve üretim teknolojisi, CNC işleme ve montaj hattı işletimini benimseyen, şu anda dünyanın en büyük üretim ve satış hacmine sahip cilalı çubuk ve filmaşin üreticisidir. Aynı zamanda 400/500/630 büyük kare yaylı kiriş makinesi ve 1000/1250 kablo makinesi üretmektedir. MH serisi varil geri çekme makinesi firmamız benzersiz ve yaygın otomobil tel ve kaynak teli endüstrisinde kullanılır. CQJ serisi ilmek makineleri, tel ve kablo endüstrisindeki çoğu üretici tarafından kullanılmaktadır. İmalatçılar için özel olarak tasarlanmış çeşitli geri çekilebilir ve geri sarma ekipmanları, endüstri tarafından övülmüştür. Ürünlerin doğruluğunu artırmak için şirket, işleme merkezleri gibi çok sayıda CNC ekipmanı kullanıyor.Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, ürünlerini piyasada daha rekabetçi hale getiren yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve yüksek maliyet performansı özelliklerine sahiptir. Şirketin ürünleri fikri mülkiyet teknolojisi patent bir dizi var ve kazandı "Çin tel ve kablo sanayi ekipmanları kullanıcı kalitesi güvenilir ürün sabit üretim belgesi" ve "çin tel ve kablo sanayi ekipmanları kullanıcı kalitesi güvenilir ürünler" ve diğer fahri sertifikalar.

Şirket Şangay, Jiangsu, Zhejiang, Guangdong, Shandong ve Hebei birçok müşterinin güvenini kazandı.Şirketimiz ile bir yıl boyunca uzun vadeli istikrarlı bir sözleşme imzalamıştır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin